postheadericon Infraset TOPAS ve vašem kraji

 

 

Přijďte se osobně blíže seznámit s  revoluční technlogií oprav živičných povrchů TOPAS a domluvit si předvedení v realných podmínkach, při kterých by infraset mohl být využitelný i u vás. Infraset TOPAS je partnerem všech Krajských setkání 2015, pořádaných Svazem měst a obcí ČR.

Více na www.smocr.cz

 

 

 

postheadericon Představujeme divizi INFRA

 

Vznikla specializovaná divize naší společnosti, která se zaměřuje  na technologii oprav pozemních komunikací s povrchem na bázi asfaltů. Klíčovým produktem je mobilní set pro opravu výtluků pomocí přenosného infrazářiče. Set je dodáván včetně přívěsného vozíku pro transport všech součástí setu za osobním automobilem. Oprava naším setem je nejen jednoduchá (k obsluze stačí 2 pracovníci), rychlá, ale především mimořádně trvanlivá. Již brzy budete mít možnost se seznámit s detaily tohoto produktu v nové sekci našeho webu věnované divizi INFRA.

 

 

postheadericon Výsledky soutěže s CZECHDESIGN

 

Po nelehkém rozhodování vybrala naše tříčlenná porota vítězné návrhy naší designerské soutěže. Celkem jsme obdrželi 15 velmi vydařených návrhů. Děkujeme ! :-)

1. místo               Ing. Jakub Novák

2. místo               Tereza Volná

Radek Štěpán

3. místo               DIVAN DESIGN

Autoři vítězných návrhů budou v nejbližších dnech kontaktováni za účelem předání cen a projednání další možné spolupráce. Vítězné práce jsme se rozhodli z důvodu ochrany průmyslového tajemství nezveřejňovat, ale ostatní práce budou v brzké době vystaveny v galerii CZECHDESIGN.

 

 

postheadericon Rozhovor se Svatoslavem Novákem o Unii elektromobility

novak

     V České republice dnes funguje kromě ASEP také další organizace, která si klade za cíl rozvoj elektromobility. Unie elektromobility byla založena v polovině roku 2012. Jejího předsedy Svatoslava Nováka jsme se zeptali jak se sdružení po půl roce daří a jaké má další cíle.

Chcete vědět víc?

 

postheadericon CHAdeMO posiluje


V roce 2012 přesáhl počet instalovaných rychlodobíjecích stanic standardu CHAdeMO ve světě 2000. Nejvyšší růst zaznamenala Evropa a USA. Tento standard umožňuje dobíjet elektromobily z 0 na 80 % kapacity baterie během několika málo desítek minut. Nejvyšší růst zaznamenaly rychlodobíječky CHAdeMO v Evropě a USA. Je to pochopitelné – právě v těchto regionech jich bylo nejméně.     V Evropě stoupl počet ze 158 na 601,   v USA dokonce z pouhých 12 na 154.

Chcete vědět víc?

 

postheadericon EmotionCar na Autosalonu Brno 2013


Unie Elektromobility se prezentovala na akci Autosalon 2013 v Brně. Kromě vydařené společné expozice v pavilonu P, kde se každý člen prezentoval nějakým zajímavým exponátem, byla UEM partnerem pro Den alternativních pohonů. Pro tento den UEM připravila program pod názvem Fórum UEM, v rámci kterého vystoupili nejen zástupci tvůrců budoucí legislativy čisté mobility ČR ale byly prezentovány i zkušenosti ze zahraničí. O co jste v Brně přišli si můžete prohlédnout zde...

Chcete vědět víc?

 
Více článků...
EmotioCar, s.r.o.